Pionirska i kadetska momčad gostuju u Solinu, dok će Steinbrucknerovim učenicima domaćin biti Orijent 1919. 

Pionirska i kadetska momčad Osijeka ovoga će vikenda odigrati svoje posljednje prvenstvene utakmice u aktualnoj kalendarskoj godini. Gostovanjem u Solinu završit će jesensku polusezonu i ubrzo potom krenuti na zimski odmor. Naši najmlađi predstavnici u HNL-u u nedjelju će imati neupitnu ulogu favorita jer su Solinjani na posljednjem mjestu sa osam bodova, dok su Bijelo-plavi četvrti u ukupnom poretku s 27 bodova na svom kontu.

Po četvrtu uzastopnu pobjedu 

Kadeti su također bolje plasirani od Solina jer drže petu poziciju u odnosu na desetu koju trenutno zauzimaju njihovi nedjeljni domaćini. No, razlika u bodovima nije prevelika (21-16), pa svakako treba imati i dozu opreza prije ovog gostovanja. Što se tiče Steinbrucknerovih učenika, Osijek želi i četvrtu uzastopnu pobjedu u juniorskoj konkurenciji. Za to će imati prigodu u Rijeci protiv Orijenta 1919 koji ima tri poraza u nizu i nalazi se na samome začelju tablice sa skromna 4 boda. Stoga se od naših mladića očekuje da u ovom dvoboju ostvare pun pogodak.