Trener Osječana naglašava kako njegova momčad mora biti učinkovitija u gostima i puno očekuje od subotnje utakmice.

Bijelo-plavi u Varaždin putuju s jasno izraženom željom i ambicijom da ostvare pobjedu. To je s konferencije za novinare u Gradskom vrtu poručio trener Ivica Kulešević, ističući kako je dosadašnji učinak naše momčadi u gostima nezadovoljavajući i da ga treba poboljšati već u prvoj nadolazećoj utakmici. To ni u kojem slučaju ne znači da ne respektira Varaždince i njihova iskusnoga trenera Luku Bonačića, no vjeruje u kvalitetu svojih izabranika.

Trojica su „out“, vraća se László

Da bi u subotu ostvarili planirano, Osječani će, naglašava Kulešević, morati biti vrlo agresivni i poduzetni, brzi u tranziciji i učinkoviti. Neće biti kartoniranih Talysa i Mbakogua te ozlijeđenog Špoljarića, a u sastav se vraća oporavljeni Kleinheisler.

Press konferenciju pogledajte ovdje: