Kapetan Bijelo-plavih je očekivao da će Osijek u najmanju ruku sačuvati vodstvo, no domaćin je uspio izjednačiti.

Kapetan Mile Škorić bio je nesretan i nimalo zadovoljan nakon utakmice s Varaždincima. Teško mu je bilo prihvatiti činjenicu da je Osijek ostao bez pobjede, pa je uputio ispriku navijačima, posebice onima koji su došli Osječane bodriti i na ovo gostovanje. Škorić je istaknuo kako je i na poluvremenu rekao suigračima da se ova utakmica, na teškom terenu, mora okončati osvajanjem bodova, a da protivnik može opasnije zaprijetiti jedino iz prekida. 

Odmah razmišljati o Zaprešiću

Na kraju je na taj način i primljen pogodak, dok su pokušaji gostiju, prije i poslije toga, ostajali neiskorišteni, osim gola kojega je Marić postigao potkraj prvog poluvremena. Kapetan je dodao kako se sada odmah mora razmišljati o Kupu i ogledu u Zaprešiću, kako bi Osijek izborio polufinale Kupa…

Foto: Marko Jurinec/PIXSELL