Trener Osijeka nije imao što bitnije zamjeriti svojim igračima koji su stvorili dosta prilika, no ipak nisu pobijedili. 

Nisu uspjeli Bijelo-plavi ostvariti svoju drugu pobjedu na gostovanju ove sezone. Bili su dosta blizu osvajanju sva tri boda, međutim, ipak nisu zadržali vodstvo koje im je u 37. minuti donio Marić. Glavica je petnaestak minuta prije kraja domaćin donio izjednačenje, a Osječanima malo znači što su imali puno više izglednih situacija iz kojih se moglo učiniti nešto više. 

Jedan pogodak za jedan bod

Trener Ivica Kulešević je na press konferenciji rekao da je to bila dobra utakmica u kojoj su Bijelo-plavi stvarali šanse u oba poluvremena, ali im jedan postignuti pogodak nije donio potpuno zadovoljstvo u Varaždinu. Kormilar naše momčadi nije imao što posebno zamjeriti svojim igračima, ističući da su se trudili na teškom i blatnjavom terenu, međutim, izostala je toliko očekivana pobjeda…

Foto: Marko Jurinec/PIXSELL