Pionirska i kadetska momčad su osvojile bodove gostujući na solinskom stadionu „Pokraj Jadra“.

Svoje posljednje utakmice u ovoj kalendarskoj godini odigrali su Pioniri i Kadeti našeg prvoligaša. U najmlađoj kategoriji u HNL-u naša je momčad slavila u Solinu s 1:0 golom Solića. Očekivana je to pobjeda osječkih dječaka jer su Solinjani posljednji na prvenstvenoj ljestvici, no zadaća ipak nije bila lagana o čemu svjedoči i krajnji ishod. Osijek ima 30 bodova i polusezonu će završiti na četvrtom mjestu. Vodeća je Istra 1961, a slijede Dinamo i Hajduk.

Juniori ostali na 21 bodu

Na solinskom stadionu „Pokraj Jadra“ gostovali su i učenici Tomislava Radotića. I oni su pobijedili s minimalnih, ali sasvim dovoljnih 1:0. Strijelac je bio Morić početkom drugog poluvremena. Osječani su na petoj poziciji i na svom kontu imaju 24 boda. Lider je Dinamo, drugo mjesto zauzima Hajduk, treća je Rijeka, a četvrta Lokomotiva. Bez ijednog boda iznenađujuće su ostali Juniori gostujući kod Orijenta 1919 koji je na začelju tablice. No, Riječani su ipak uspjeli izboriti svoju drugu pobjedu u sezoni rezultatom 2:0. Osijek u ovoj konkurenciji zauzima četvrto mjesto s 21 bodom koliko imaju i najbliži pratitelji Slaven Belupo i Varaždin.

Foto: Dubravka Petrić/PIXSELL