Osječani su ekspresno došli u vodstvo, a u nastavku su pružili bolju igru i nisu dopustili domaćinu nikakvo iznenađenje. 

Osječani su ostvarili cilj u Zaprešiću i plasirali se u polufinale Kupa Hrvatske, pobjedom nad Interom od 2:0. Stoga je zadovoljan mogao biti i trener Ivica Kulešević koji je na press konferenciji istaknuo kako nije mogao posve mirno čekati utakmicu, znajući za slabiji učinak svoje momćadi u gostima ove sezone. No, Osijek je već u prvom napadu došao u vodstvo, no kormilar našeg prvoligaša ipak je pronašao određene zamjerke za igru u prvom poluvremenu. 

Sada je važno dobiti i Lokomotivu

Drugo je već bilo i bolje i sigurnije, a domaćin je u nastavku ostao bez izgledne prilike dok su gosti u više navrata opasnije zaprijetili. Kulešević je čestitao svima koji su sudjelovali u ovoj pobjedi i poručio kako je sada vrlo važno dobiti prvenstven utakmicu s Lokomotivom iduće nedjelje u Gradskom vrtu. „Pressicu“ iz Zaprešića pogledajte ovdje:

Foto: Luka Stanzl/PIXSELL