Vodeći „topnik“ HNL-a je postigao vodeći pogodak, a kod drugog je asistirao Pilju, no najvažniji je uvjerljiv trijumf. 

Mirko Marić postigao je svoj 12. pogodak u ligaškom natjecanju ove sezone, a ponovno konkretnom učinku dodao je i asistenciju za gol Pilj kojim je praktički potvrđena pobjeda Bijelo-plavih. Prvi strijelac HNL-a je na kraju istaknuo kako je najvažnije da su Osječani osvojili tri vrijedna boda i opet se probili na četvrto mjesto, sa samo dva boda zaostatka za drugoplasiranim Hajdukom. 

Raspucali se u drugih 45 minuta 

Marić je dodao kako je Osijek nakon početnog vodstva „otpustio kočnice“ i na kraju vrlo uvjerljivo slavio. Domaćin je cijelo vrijeme bio bolji, posebno u drugom poluvremenu kada su se Marić i suigrači raspucali te potpuno zasluženo slavili. 

Foto: Dubravka Petrić/PIXSELL