Osječani su na oproštaju od polusezone gostovali kod zagrebačkog Rudeša koji je uspio osvojiti bodove.

Juniori NK Osijek odigrali su završnu utakmicu u prvom dijelu HNL-a za mladež. Steinbrucknerovi učenici su gostovali u Zagrebu gdje ih je domaći Rudeš svladao rezultatom 2:0. Prvi je pogodak postignut u 13. minuti iz kaznenog udarca, a drugi u nastavku susreta u kojem se Osječani nisu uspjeli adaptirati na čvrstu i na trenutke oštru igru svoga protivnika kojemu je na ruku išao i kriterij suđenja. Ostali su Bijelo-plavi na 21 bodu iz 14 nastupa, pa će nastavak sezone (22. veljače 2020.) dočekati na osmoj poziciji. Prvi je Dinamo s 34 boda, dva više u odnosu na drugoplasirani Hajduk s kojim će sredinom ovoga mjeseca odigrati zaostali susret u Splitu koji će odlučivati o jesenskom prvaku.