Dvoboj koji će odlučivati o osvajaču „Rabuzinova Sunca“ bit će odigran 13. svibnja u Šibeniku.

Finale nacionalnog Kupa bit će odigrano u Šibeniku, a datum te utakmice je 13. svibnja 2020. godine. Odluka je to Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza koji je u utorak održao svoju 18. sjednicu u prostorijama HNS-a u Zagrebu, pod ravnanjem predsjednika Davora Šukera. Kao što je poznato, polufinalni parovi najmasovnijeg domaćeg natjecanja su: Rijeka/Dinamo – Osijek i Slaven Belupo – Lokomotiva. Pobjednici će na Šubićevcu, u proljeće iduće godine, odlučivati komu će pripasti „Rabuzinovo Sunce“. Također je usvojen prijedlog da se finale Kupa Hrvatske za mladež u svim kategorijama odigra u Karlovcu.

Skupština Saveza 19. prosinca

Izvršni odbor HNS-a usvojio je i sve potrebne materijale za redovnu programsku sjednicu Skupštine Saveza koja će biti održana 19. prosinca. Prihvaćeni su prijedlog programa rada te financijski plan za 2020., kao i prijedlog novog Disciplinskog pravilnika te izmjene i dopune Statuta. Usvojen je i kalendar natjecanja za iduću godinu, a donijeta je i odluka o izmjenama u članstvu komisija HNS-a te su imenovani novi članovi Zdravstvene komisije.