Možete ih kupiti na štandu našeg Kluba u sklopu Adventa u Osijeku kao i na Web shopu.

Nogometni klub Osijek u prodaju je i ovoga prosinca pustio dva svoja kalendara, dakako za iduću 2020. godinu. Jedan je višelisni na kojemu je prva momčad, a drugi je veliki i jednolisni sa svim kategorijama Škole nogometa našeg prvoligaša. Kalendare možete kupiti svakodnevno od 17 do 22 sata na štandu NK Osijek u sklopu Adventa u gradu na Dravi.

Popusti za članove Bijelo-plavog kluba

Cijena je 40 kuna za B1 format (30 za članove Bijelo-plavog kluba), dok onaj s 13 listova stoji 50 kuna (45 za članove). Postoji i opcija da oba kalendara kupite po jedinstvenoj cijeni od 60 kuna, a članovi će i u tom slučaju, dakako, ostvariti određeni popust i tada će izdvojiti deset kuna manje u odnosu na ostale. Sve to vrijedi i za kupovinu putem Web shopa.