Proteklog tjedna bijelo-plave selekcije odigrale su svoje utakmice, a rezultatski su bile gotovo pa stopostotne.

Izdvojit ćemo rezultatski najefikasniju utakmicu, odnosno pobjedu Kadeta II protiv Višnjevca od čak 10:0. Utakmica koja nije nudila nikakvu neizvjesnost, ali je pokazala kako ova selekcija bijelo-plavih ima veliki pucački potencijal. Pa krenimo redom sa strijelcima u toj utakmici. Ivan Ikić zabio je 3 pogotka ( 10., 36. i 58. minuta), Patrik Čavar bio je dvostruki strijelac (15. i 22. minuta) Marin Magdić je uz Ivana Ikića bio strijelac tri pogotka ( 19., 32. i 44. minuta), a svoj doprinos utakmici sa svoja dva pogotka dao je i Hrvoje Crnčan koji je zabijao u 46. i 70. minuti utakmice.

Čistu mrežu, ovoga puta u gostima, sačuvali su i Pioniri Mlađi koji su bili bolji od NK Hajduka (P) rezultatom 0:6. Strijelci za NK Osijek u ovoj glatkoj pobjedi bili su Karlo Ivanagić u 7. minuti, Josip Vuica u 9.minuti, Karlo Miljanić u 36.minuti, Luka Lišnić svoj je pogodak zabio u 39.minuti, još su strijelci bili Peđa Marodi (43.minuta) i Ante Matej Jurić ( 50.minuta). Ovom visokom pobjedom naša selekcija u svojoj ligi i dalje vodi borbu za prvo mjesto s Cibalijom iz Vinkovaca.

U nastavku teksta pogledajte sažeto o svim odigranim utakmicama prošloga tjedna, a na linku možete pregledati i tablice Škole nogometa.