Prvo je okupljanje zakazano za 10 sati, a pojedinci su dobili još pokoji dan odmora više.

Završava odmor za nogometaše Osijeka koji je potrajao od posljednje utakmice protiv Slaven Belupa koja je bila na rasporedu 15. prosinca prošle godine. Prvo okupljanje u 2020., kako se to obično sportskom terminologijom kaže prozivka, uslijedit će u subotu, 4. siječnja s početkom u 10 sati, dakako na stadionu u Gradskom vrtu.

Startaju i neki iz B momčadi

Stručnom stožeru na čelu s glavnim trenerom Ivicom Kuleševićem ponovno će se na raspolaganje staviti glavnina prvotimaca dok su pojedinci, uglavnom stranci i oni koji se vraćaju s dalekih putovanja, dobili pokoji slobodni dan više u odnosu na ostale i priključit će se suigračima u ponedjeljak, odnosno utorak.

Poziv za dolazak na početak priprema upućen je i nekolicini igrača Osijeka II koji će se tijekom priprema pokušati nametnuti za ostanak u svlačionici najbolje osječke momčadi.