Trener Osijeka je najavio nastavak borbe za drugo mjesto u HNL-u, kao i ambiciju da se u Kupu dođe do samoga kraja.

Nogometaši Osijeka počeli su pripreme za drugi dio sezone koji starta početkom veljače. U Gradskom vrtu se ove subote okupila glavnina prvotimaca dok će se ostali uključiti u rad za dva-tri dana, a to se uglavnom odnosi na strance. Trener Ivica Kulešević je nakon prozivke i pozdravnih riječi u svlačionici obratio okupljenim novinarima, rekavši da Bijelo-plavi imaju jasno definirane natjecateljske ciljeve. Pritom je spomenuo borbu za drugo mjesto u HNL-u i nastojanje da se u Kupu „dogura“ do samoga kraja. Pritom šef stručnog stožera vjeruje u kvalitetu aktualnog igračkog kadra, s čime se složio i sportski direktor Alen Petrović.

Uvijek se „opipava“ tržište

Njemu su izvjestitelji uglavnom postavljali pitanja glede mogućih odlazaka i dolazaka, a odgovor je bio da NK Osijek nema nužnu potrebu ikoga transferirati. No, ozbiljnih upita i ponuda ima, kao što i Osječani „opipavaju“ tržište i mogućnosti da se eventualno pojačaju tijekom zimskog prijelaznog roka. O tomu će se ozbiljnije i konkretnije razgovarati idućih dana.