Višnjevčanin u osječkoj svlačionici rođen je 5. siječnja 1997. godine, a do sada je postigao šest golova za Osijek.

Drugog dana zimskih priprema Bijelo-plavih slavljenik u osječkoj svlačionici je Višnjevčanin Josip Špoljarić. Ovom prilikom želimo mu sretan 23. rođendan, budući da je naš mladi napadač rođen 5. siječnja 1997. godine. Josip će se od početka priprema pokušati nametnuti za što bolji status i što više utakmica u dresu Osijeka u čijim je mlađim kategorijama iskazao neupitan potencijal kojega je kasnije najbolje potvrđivao na drugoligaškim travnjacima, posebno u momčadi Osijeka II.

Dvostruka uspomena s Poljuda

Debi je u HNL-u imao još u studenome 2014. kada još nije bio ni punoljetan. Bilo je to na splitskom Poljudu, doduše tek u nekoliko završnih minuta. Zanimljivo je da je u istoj sezoni, samo u svibnju 2015., upravo u gostima s Hajdukom postigao i svoj prvijenac. Do sada je „Špoljo“ ukupno skupio 39 službenih nastupa, igrajući prvenstvene i Kup utakmice za najbolju momčad Osijeka. Postigao je pritom šest pogodaka, po tri u oba natjecanja. Želimo mu da u svojoj profi-karijeri ostvari sve ono o čemu je još kao dječak maštao, uz sve ostale najbolje želje!