S Rumunjima će se igrati u terminu u kojem je bio predviđen ogled s japanskim Shonan Bellmareom.

Četiri su tjedna do početka drugog dijela državnog prvenstva, a osječki će nogometaši najznačajniji i najduži dio priprema ponovno odraditi u Španjolskoj gdje su već bili u dva navrata, također tijekom zimskog razdoblja. Tijekom boravka u Marbelli Osječani će imati četiri provjere, a nije isključeno da se dogovori još jedna.

Na početku s Mađarima, na kraju s Rusima

Prva je utakmica na rasporedu 14. siječnja protiv mađarske Puskas Akademije, tri dana kasnije Osijek će se sastati s njemačkim Nurnbergom, a došlo je do promjene suparnika za 20. siječnja. S druge strane terena trebao je biti japanski Shonan Bellmare, ali će naša momčad ipak igrati protiv rumunjskog Dinama iz Bukurešta. Najjači ispit Kuleševićevi izabranici imati će 23. siječnja kada će odmjeriti snage s ponajboljim ruskim klubom, moskovskim Lokomotivom.