Vrlo je bitno imati, popunjavati i dodatno razvijati stručni kadar u svim segmentima funkcioniranja.

Nogometni klub Osijek veliki je pogon u kojem je vrlo bitno imati, popunjavati i dodatno razvijati stručni kadar u svim segmentima funkcioniranja. Odnosi se to prvenstveno na trenerski posao u Školi nogometa jer mladi igrači moraju učiti od educiranih i ambicioznih ljudi koji su zaduženi za njihov sportski razvoj te se u tom kontekstu uvijek traže rješenja koja zadovoljavaju sve profesionalne kriterije. Pritom Klub prati trendove u organizaciji i načinu rada kroz zahtjeve suvremenog nogometa u svemu što je bitno za unaprjeđenje vlastitoga sustava i podizanje na višu, svakako europsku razinu. Isto se odnosi i na trenere koji se bave kondicijskom pripremom momčadi kao i na fizioterapeute jer je njihova uloga u cjelokupnom procesu rada također iznimno važna. Sve se poduzima i radi u cilju stalnoga napretka, dodatnog iskoraka i težnje ka izvrsnosti, stoga nam je svatko stručan, pouzdan i odgovaran u djelokrugu svoga angažmana uvijek dobrodošao!

U nastavku donosimo uvjete natječaja za buduće trenere, pomoćne trenere, fizioterapeute te kondicijske trenere Škole nogometa.

TRENERI

Uvjet:

UEFA PRO licenca ili da je kandidat u procesu edukacije pri Nogometnoj akademiji HNS-a za ishođenje spomenute licence.

Minimalni uvjeti:

UEFA A licenca ili da je kandidat u procesu edukacije pri Nogometnoj akademiji HNS-a za ishođenje spomenute licence.

Uz zamolbu za Natječaj, kandidati moraju priložiti:

1. Kraći sportski životopis u kojem svakako treba navesti adresu, kontakt telefon i mail
  3. Diplomu trenera UEFA A
  4. Svjedodžbu o završnom ispitu srednje škole ili diplomu završenog studija
  5. Liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje trenerskog posla
  6. Potvrdu kluba o (minimalno) jednogodišnjoj praksi u trenerskom radu
  7. Sudsko uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, a koje ne smije biti starije od šest mjeseci

POMOĆNI TRENERI:

Uvjeti:

UEFA B licenca ili da je u procesu edukacije pri Nogometnoj akademiji HNS-a za ishođenje spomenute licence.

3. Diplomu trenera UEFA B
  4. Liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje trenerskog posla
  5. Potvrdu kluba o (minimalno) jednogodišnjoj praksi u trenerskom radu
  6. Svjedodžbu o završnom ispitu srednje škole ili diplomu završenog studija

KONDICIJSKI TRENER

Uvjeti:

Završen diplomski studij kineziologije, radno iskustvo u profesionalnom nogometnom klubu (Prva HNL) te aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu.

1. Kraći životopis
  3. Domovnicu
  4. Potvrdu o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome)
  5. Potvrdu o završenim tečajevima i dodatnim edukacijama
  6. Sudsko uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, a koje ne smije biti starije od šest mjeseci

FIZIOTERAPEUT – PRVOSTUPNIK FIZIOTERAPEUT (m/ž)

Uvjeti:

Stručni studij fizioterapije, položen stručni ispit, odrađen pripravnički staž kao i odobrenje za samostalan rad. Poželjni su dodatna edukacija i iskustvo rada u sportskim klubovima.

Kandidati osim navedenoga moraju ispunjavati opće i zakonom propisane uvjete.

Uz zamolbu za Natječaj potrebno je priložiti:

1. Kraći životopis
  3. Domovnicu
  4. Potvrdu o stečenoj stručnoj spremi (preslika svjedodžbe/diplome)
  5. Potvrdu o završenim tečajevima i dodatnim edukacijama

Zamolbu je potrebno vlastoručno potpisati.

Osobni podaci prikupljeni u postupku provedbe natječaja obrađivat će se u svrhu provedbe istog. Prikupljeni podaci obrađivat će se sukladno Zakonu o zaštiti podataka (GDPR).

Preslike tražene dokumentacije ne moraju biti ovjerene, a osobe su dužne prije sklapanja pisanog ugovora o radu priložiti na uvid originalne dokumente.

Urednom se smatra ona prijava koja sadrži sve podatke i priloge navedene u Natječaju. Nepotpune i zakašnjele prijave neće se razmatrati.

NK Osijek pridržava prava poništiti Natječaj u bilo kojem trenutku, u cijelosti ili djelomično, bez navođenja razloga. Odabrani kandidati bit će obaviješteni na dostavljenu e-mail adresu.

Zamolbe za Natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 30 dana od objave Natječaja na adresu natjecaj@nk-osijek.hr.