Tekstualni prijenos susreta s Goricom. Utakmica počinje u 17:30h, a aktualnosti s utakmice donosi vam MMM.

GORICA - OSIJEK 0:0

90' + 3 utakmica je završila bez pogodaka, podjelom bodova.

90' igrat će se još tri minute sudačke nadoknade vremena.

84' Ndiaye puca glavom, Ivušić to bez poteškoća brani.

83' javnu opomenu je dobio Škorić.

79' iz igre ide Pilj, ušao je Lopa. Izmjena i kod domaćina, Maslowski umjesto Babeca.

78' još jedan udarac Suka, ovaj puta nogom, Ivušić je i ovaj puta odličan na vratima.

76' odlična prigoda Goričana. Centrirao je Čabraja, Suk ostao sam na 8-9 metara od Ivušića i pucao snažno glavom, a osječki je vratar sjajnom intervencijom spriječio vodstvo domaćina.

73' Golubickas umjesto Zwolinskog.

71' Bočkaj centrira, Marić šalje loptu glavom s desetak metara prema Kahlini koji je to obranio.

68' na tribinama je 1817 gledatelja, među njima i desetak pripadnika Kohorte.

64' izlazi Čanadžija, ušao je Špikić.

63' "požutio" je Majstorović.

60' sjajna prigoda za Osječane! Marić je idealno centrirao s desne strane, glavom puca Mance sa svega pet metara, ali pokraj desne vratnice!

47' žuti karton za Lovrića.

46' počeo je drugi dio susreta, nema izmjena.

45+ 1 završeno je prvo poluvrijeme.

45' Lovrić je opasan iz prekida s lijeve strane, a Ivušić oprezan.

44' javna opomena za Čabraju.

41' Pilj je prvi zaradio žuti karton.

38' Majstorović puca glavom, lopta je pogodila nekoga u redovima Gorice. Potom je šutirao Kleinheisler s više od 20 metara, nema promjene rezultata.

34' slab pokušaj Kleinheislera iz daljine, bilo je i boljih rješenja...

30' udarac Suka s 20-ak metara, nije bio precizan.

28' Zwolinski ubacuje s lijeve strane, Ndiaye zamalo ne stiže loptu u petercu.

23' nakon serije ubačaja iz kuta za goste uslijedio je odličan udarac Grezde malo unutar kaznenog prostora, a Kahlina je sjajnom reakcijom loptu uspio ispod grede izbaciti u novi korner!

21' Mance je u još jednom protunapadu, uspio je šutirati i bit će korner za Bijelo-plave.

20' pokušaj glavom Zwolinskog nakon kornera, nema opasnosti po Ivušića.

16' prošlo je prvih petnaestak minuta, nema golova u Velikoj Gorici.

6' još jedan vrlo opasan napad gostiju. Kleinheisler je proigrao Grezdu čiji je udarac iskosa s 12-13 metara završio zamalo pokraj desne vratnice.

4' kontra Osječana koju je povukao Mance, pratio ga je Grezda na desnoj strani, ali lopta nije došla do povratnika u osječke redove...

1' počela je utakmica.

Glavni sudac je D. Strukan (Split), a njegovi pomoćnici Perica (Šibenik) i Radić (Split). VAR suci su Gabrilo (Split) i Modrić (Zagreb).

Za Goricu će igrati: Kahlina, Jovičić, Steenvoorden, Čabraja, Čanađija, Babec, Suk, Dvorneković, Lovrić, Zwolinski i Ndiaye. Pričuve su: Čović, Maslowski, Hamad, Mathieu, Špikić, Golubickas, Krizmanić i Periša.

Osijek će danas igrati u sastavu: Ivušić, Lončar, Škorić, Majstorović, Todoroski, Bočkaj, Kleinheisler, Pilj, Grezda, Mance i Marić. Na klupi su: Malenica, Gutieri, Lopa, Špoljarić, Magdić, Talys, Marin, Ndockyt i Beljo.

Pozdrav iz Velike Gorice! Osječani imaju za protivnika jednog od izravnih konkurenata u borbi za pozicije pri vrhu prvenstvene ljestvice, pa je ovo zasigurno jedan od najzanimljivijih ogleda 20. kola HNL-a.