Kormilar Bijelo-plavih ima puno povjerenje u svoju momčad i ne odustaje od napadačkog pristupa.

Ivica Kulešević vjeruje da njegova momčad u nedjelju u Gradskom vrtu može biti uspješnija od Dinama. Pred izvjestiteljima je na press konferenciji istaknuo da svoje igrače, bez obzira na snagu prvaka, priprema za napadačku igru jer je to naprosto stil i način igre Bijelo-plavih. „Imamo na čemu graditi optimizam“, dodao je šef stručnog stožera našeg prvoligaša. Odnosi se to i na tjelesnu pripremu momčadi i kvalitetu koju Osječani imaju u svojim redovima.

Vjerojatna promjena formacije

Govoreći o Dinamu, Kulešević je napomenuo kako o njima najbolje svjedoče njihovi rezultati, posebno naglašavajući vrlo mali broj golova kojega primaju. Kada je riječ o sustavu, to će najvjerojatnije ovaj puta biti formacija s četvoricom odostraga, a oni koji sigurno neće biti u sastavu su „požutjeli“ Lončar i ozlijeđeni Bočkaj.