Todoroski je u Osijek stigao u veljači 2019. iz skopskog Vardara i dosad je zabilježio četiri nastupa za našu najbolju momčad.

Sretan 21. rođendan želimo našem mladom prvotimcu Todoru Todoroskom! Rođen je 26. veljače 1999. godine u Prilepu, a profesionalnu je nogometnu karijeru počeo u skopskom Vardaru u koji je iz Metalurga stigao tijekom 2016. U najpoznatijem makedonskom klubu odigrao je 38 utakmica u tamošnjem državnom prvenstvu, a u NK Osijek je prešao u veljači prošle godine.

Tri pogotka za B momčad

Todoroski je tada počeo nastupati za Osijek II u čijem je dresu skupio 22 nastupa, redovito startajući u početnoj jedanaestorici. Uspio je postići i tri pogotka: Šibeniku, BSK-u i Sesvetama. Za A momčad debitirao je prošloga ljeta u Velikoj Gorici, a ukupno je odigrao četiri utakmice, dvije s Goricom te po jednu s Dinamom i Interom. Nastupao je za sve mlađe selekcije Makedonije i trenutno je jedan od najstandardnijih reprezentativaca u nacionalnoj vrsti U-21.