Bekavčevi učenici odigrali su dobru utakmicu u gostima kod Dinama, a na kraju je bilo 0:0.

Nije baš protekli vikend za naše mladiće bio onakav, kakvog su i sami priželjkivali u HNL-u za mladež. U tri susreta ostvaren je jedan remi uz dva poraza, pa su se Osječani sa subotnjih gostovanja vratili s jednim bodom. Osvojili su ga Pioniri u Maksimiru protiv Dinama u igri bez pogodaka. Tako su naši dječaci nastavili pozitivan niz susreta u kojima im protivnik nije uspio zatresti mrežu, pa i dalje zauzimaju četvrtu poziciju koju će im netko teško ugroziti dok će se Bekavčevi učenici pokušati dodatno približiti trećeplasiranim Modrima.

Moglo je bolje protiv Sesveta

Kadeti su poraženi od Dinama o čijoj kvaliteti najbolje svjedoči spoznaja da su u 17 prvenstvenih dvoboja ostvarili 16 pobjeda uz 1 remi, bez ijednog poraza. Rezultat je bio 4:1, a jedini je pogodak za Osijek postigao Bognar. Bez bodova su ostali i naši Juniori koji su ipak očekivali više u gostima kod Sesveta. Bilo je 2:1 za domaćina čiju je mrežu zatresao Vinogradac.

Foto: Davor Javorović/PIXSELL