U nedjelju su na rasporedu dvije utakmice u Gradskom vrtu, a prva počinje u 10 sati.

Prvenstvenim susretima HNL-a za mladež ovoga su tjedna prethodile utakmice u Kupu Hrvatske. Nažalost, naša je pionirska momčad na domaćem terenu eliminirana od vršnjaka iz pulske Istre, dok su Kadeti poraženi od Hajduka u Splitu. Nadamo se boljim ishodima u borbi za bodove, a dvostruki je ogled na rasporedu na našem stadionu. Pioniri su dosad bili uspješniji od Rijeke, pa optimistično očekuju međusobni dvoboj koji u nedjelju počinje u 10 sati. Nešto kasnije (11,45), snage će odmjeriti isti klubovi u kadetskoj konkurenciji u kojoj je riječki sastav u prethodnim susretima ove sezone uspio osvojiti više bodova. Juniori su unaprijed odigrali utakmicu s Dinamom u Zagrebu, u kojoj je domaćin slavio s 5:1. 

Foto: Davor Javorović/PIXSELL