Igrači rođeni 2005. godine pokazali sav potencijal na turniru u Andrijaševcima.

Mnoge selekcije bijelo-plavih igraju turnire prije početka svojih liga, tako su i Početnici sudjelovali na turniru u Andrijaševcima. Osječani su bili u skupini s NK Lovor, NK Budainka i NK Graničar (Županja). Osvojeno je prvo mjesto u skupini uz uvjerljive pobjede protiv NK Graničara (5:0) i NK Lovora (6:0).

S prvim mjesto izborena je utakmica četvrtfinala u kojoj su Početnici bili bolji od NK Olimpija rezultatom 7:0, da bi u polufinalu domaću ekipu Frankopan s 3:0. Mladi bijelo-plavi su si s tim uvjerljivim pobjedama zasluženo osigurali finale i utakmicu s Akademijom Krpan&Babić koji su u polufinalu izbacili HNK Cibalia.

Utakmice mlađih dobnih kategorija između Akademija Krpan&Babić i NK Osijek uvijek su bile borbene, žustre te zanimljive svima koji prate njihove nastupe. Na kraju je takva bila i ova finalna utakmica turnira u Andrijaševcima. Na kraju, pobjedu su odnijeli bijelo-plavi nakon izvođenja jedanaesteraca, rezultat je bio 2:0. Čestitke igračima i trenerima!