Borna je stavio potpis na petogodišnji ugovor s prvakom Hrvatske kojem će se priključiti po svršetku ove sezone

Jedan od najboljih nogometaša Osijeka, 22-godišnji Borna Barišić danas je potpisao petogodišnji ugovor s Dinamom! Kao što je poznato, osječki lijevi bočni trebao se obvezati na vjernost višestrukom i aktualnom prvaku još prošle zime, ali je tada iznenađujuće propao već dogovoreni posao oko transfera njega i Josipa Mišića iz Gradskog vrta u Maksimir, a Mišić je završio na riječkoj Kantridi. Naravno, Barišić će preostala tri kola u HNL-u odigrati za bijelo-plave, a potom se staviti na raspolaganje svojim novim poslodavcima...

„Jako sam sretan i ponosan što sam potpisao za Dinamo. Svi znamo što znači Dinamo i kakav je to klub, a deseti naslov koji je neki dan osiguran zaista dovoljno govori te sam sretan što ću biti dio toga. Ipak, prije nego se počnem koncentrirati na Dinamo, želim u preostala tri kola sa suigračima u Osijeku dati sve kako bi pomogao klubu osigurati prvoligaški status. Osijek to svakako zaslužuje. Želim se i ovom prilikom zahvaliti svima u klubu i navijačima za krasne godine koje sam proveo u Gradskom vrtu, napravili su me igračem kakav sam danas i da nije bilo njih - ne bih sada bio tu gdje jesam. Ponavljam, prvo želim s Osijekom odraditi posao do kraja i ostati u Ligi, a onda se okrenuti novom koraku u svojoj karijeri“, rekao je Barišić za službenu Dinamovu stranicu.

Zasad nisu poznati financijski detalji ovoga transfera, a u osječkom prvoligašu to još uvijek drže – poslovnom tajnom.