NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kulešević: Imam povjerenje u stručne ljude

Šef stručnog stožera o aktualnoj situaciji

Kulešević: Imam povjerenje u stručne ljude

20.03.2020.

Kormilar Bijelo-plavih dane provodi u obiteljskom okruženju, obavlja kućne poslove te analizira dosadašnje nastupe.

Ovoga je petka točno tjedan dana otkako nema zajedničkih aktivnosti, odnosno treninga u Gradskom vrtu. U razgovoru s igračima nije teško zaključiti da im nedostaje ona dosadašnja svakodnevica, pa s nestrpljenjem iščekuju nastavak rada koji će doći smirivanjem situacije oko pandemije korona virusa. Isto se odnosi i na šefa stručnog stožera Ivicu Kuleševića.

Svi smo u stalnom kontaktu, pritom posebice mislim na svoje suradnike, dakako i ljude iz klupskog čelništva. Pričamo, usuglašavamo određene stavove i dogovaramo se kako što bezbolnije prevladati ovu situaciju na koju nitko od nas nije mogao utjecati.

 

Držimo se preporuka, sve se intenzivno prati

Slobodnog vremena je i za Kuleševića puno više nego inače, no barem ga ispunjava u krugu svoje obitelji.

Zaista smo rijetko svi ovako na okupu. Podrazumijeva se da sve intenzivno pratimo, držimo se preporuka koje dobivamo putem medija i nadamo se da ćemo se uskoro svi zajedno vratiti u normalu. Sigurno mi nije svejedno, još manje ugodno, gledati situaciju u Italiji, sve više i u Španjolskoj i nekim drugim državama. No, vidim da se kod nas dosta toga poduzima, ljudi koje svakodnevno slušamo i pratimo što nam savjetuju djeluju mi ozbiljno i organizirano, ulijevaju mi povjerenje. Vjerujem da ti ljudi čine sve što mogu, iako je možda još uvijek mali broj provedenih uzoraka kod nas…

Promišljanje i o budućnosti

Kulešević u iščekivanju povratka uobičajenim zadaćama nastoji što sadržajnije ispuniti dan..

Evo me baš u dvorištu, kosio sam travu, sređujem i podrum. Za ovakve sam kućne poslove vremena u pravilu imao samo u „mrtvoj“ sezoni, sada ga koristim da sredim neke stvari. Dakako da gledam i naše ovosezonske utakmice, analiziram što je bilo dobro, a što slabo ili nedovoljno kvalitetno. Promišljam i o tomu kako ćemo se učinkovito organizirati kada se opet okupimo. Sada je najvažnije da se situacija stabilizira, da svi budu disciplinirani i odgovorni na razini cijele države, da bismo potom mogli normalno odrađivati svatko svoj posao. Nadam se, kao i navijači i svi ljubitelji nogometa, da stanka neće predugo trajati.

Foto: PIXSELL

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 13.03.2020. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti