U utakmicama identičnih rezultata Pioniri su slavili, dok su Kadeti, nažalost, poraženi.

Pioniri su u utakmicu s Varaždinom ušli ambiciozno, tražila se pobjeda kako bi počela neka nova pozitivna rezultatska serija. Protivnik je bio idealan, momčad koja je slabije plasirana na tablici i bodovno dosta zaostaje. Odmah se vidjelo da je kvaliteta na strani bijelo-plavih, a to na kraju pokazuje i rezultat utakmice od čak 4:0 u korist Pionira NK Osijek. Strijelci na utakmici bili su: Dragan Gagulić (3.minuta), Jurica Barišić (13.minuta), Antonio Stupar (28.minuta) te autogol Vlatka Kojića u 51. minuti. Ovom pobjedom Pioniri su "skočili" na sedmo mjesto I.HNL.

Kadeti su dočekali Varaždince kao treća momčad I.HNL te su kao i Pioniri tražili pobjedu kako bi se približili Lokomotivi na prvenstvenoj ljestvici. Kako igraju cijele sezone Kadeti su itetako bili favoriti u ovoj utakmici, ali nažalost to se ovoga puta nije prikazalo na terenu. Varaždinci su iskoristili nešto slabiji dan bijelo-plavih i slavili su s 0:4. Strijelci za goste bili su: Danijel Štefulj (30.minuta), Dario Vizinger (64.minuta), Luka Ivanušec (67.minuta) i Ante Solomun (72.minuta). Unatoč porazu, Kadeti i dalje drže treću poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

U nastavku teksta možete pročitati sažeto o utakmicama.