Osječki kapetan je sretan i zadovoljan povratkom u Gradski vrt, no preporuka se i dalje svi moraju pridržavati.

Prošlo je tjedan dana otkako su se nogometaši Osijeka vratili treninzima u svom Gradskom vrtu, dakako u manjim skupinama, kako su to propisali epidemiolozi i stožeri civilne zaštite. Bijelo-plavi su proteklo razdoblje, kako sami kažu, iskoristili najbolje što su mogli i znali u posebnim i strogo kontroliranim uvjetima, što je istaknuo i kapetan momčadi Mile Škorić. Dodao je kako je, ipak, sve lakše kada se trenira na nogometnom terenu, za razliku od stana, kuće ili dvorišta.

Ostati i u reprezentativnom kadru

I opterećenja su sada veća, može se puno ozbiljnije i konkretnije raditi s loptom, što znači i na individualnoj tehnici. Mile je napomenuo kako i dalje treba biti oprezan i pridržavati se zadanih preporuka, kako bismo što prije dočekali potpunu normalizaciju stanja, a time i povratak utakmicama što je, dakako, najveća želja i svih igrača. Dotaknuo se Škorić i reprezentativnog statusa, ističući kako je bio i na posljednjem popisu za odlazak na turnir u Katar i da je imao osjećaj kako je vrlo blizu i odlasku na EURO koji je odgođen za sljedeću godinu. Nastojat će svojim dobrim igrama u NK Osijek i nadalje ostati u kadru najboljih hrvatskih nogometaša.