Osječka navijačka skupina 32. obljetnicu svoga osnutka nije u mogućnosti obilježiti na svom i našem Istoku.

U travnju svake godine, ovisno o terminima domaćih utakmica u Gradskom vrtu, osječka je navijačka skupina uvijek na našem stadionu obilježavala svaku godišnjicu svoga osnutka (1988.). Nažalost, u ovo vrijeme kada nema nogometa i kada je još uvijek puno toga upitno i kada je o nastavku sezone riječ, Kohorta se ne može okupiti na istočnoj tribini i uz neku od svojih lijepih koreografija proslaviti 32. rođendan. Bez obzira na to, kako nam se sasvim približio kraj četvrtog mjeseca u kojem su proslave uvijek bile organizirane, NK Osijek svojim vjernim navijačima čestita na još jednoj obljetnici i u prvom redu želi što skoriji povratak na Istok.

Zahvala na dosadašnjoj potpori

Kohorta nam je uvijek bila vjetar u leđa, dečki su bodrili našu momčad diljem Hrvatske i Europe na mnogim utakmicama i svi jedva čekamo trenutak kada ćemo ponovno biti zajedno na mjestu koje najviše volimo. Veliko hvala za svu dosadašnju podršku, svim generacijama kohortaša, velikima i malima, curama i dečkima, kojima je NK Osijek neizostavni dio života!