Svaki mjesec novi zadaci!

Nogometni klub Osijek na svojim društvenim mrežama krenuo je s još jednom inicijativom i akcijom za koju vjerujemo da će biti zanimljiva našim navijačima, bez obzira na njihovu dob… Riječ je o izboru „Navijača mjeseca“ u kojemu će svaki Bijelo-plavi kroz razne zadatke moći postati „Navijač mjeseca“ i osvojiti posebni potpisani NK Osijek dres!

Svaki tjedan slijedi novi zadatak i postupak je vrlo jednostavan: pratite zadatke, komentirajte i, na kraju, skupljajte glasove. Nakon tri tjedna zadataka i najboljih 12 uradaka, koje će odabrati žiri od 5 igrača, slijedi javno glasovanje u kojem navijači odabiru „Navijača mjeseca“. Nagrada će biti dres s otisnutim „Navijač mjeseca“ i pripadajućim brojem mjeseca.

Stoga pozivamo sve naše fanove, male, mlade i one nešto životno iskusnije, pa i navijačke veterane, da se jave, pošalju nešto zanimljivo iz navedenih izazova i sudjeluju u ovoj akciji.

Pravilnik nagradnog natječaja možete pronaći ovdje.