U petak od 18 sati možete na svojim malim ekranima doznati sve aktualnosti iz redova našeg prvoligaša.

Hrvatska nogometna televizija, s ciljem da se što više potakne zanimanje javnosti za skorašnji nastavak sezone, prije nekoliko dana započela je projekt izravnih javljanja s treninga prvoligaških klubova. U petak, 15. svibnja, na red dolazi i NK Osijek, a prijenos uživo iz Gradskog vrta počinje u 18 sati. Pritom će se pred kamerama i mikrofonima HNTV-a naći klupski dužnosnici, šef stručnog stožera i nekolicina igrača, uz mnoge aktualne teme, vezane ne samo uz pripreme osječke momčadi, nego i glede funkcioniranja Kluba u vrijeme pandemije. Također, biti će zanimljivo čuti kako napreduju radovi na izgradnji novog stadiona na Pampasu, kao i odgovore na pitanja o natjecateljskim ambicijama Bijelo-plavih u završnici aktualne natjecateljske godine.