Čeka se službena potvrda Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske.

Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza objavio je konačni raspored za nastavak odigravanja HT Prve lige. Riječ je o terminima i satnicama svih utakmica do kraja ligaške sezone 2019./2020., a koje bi se trebale igrati nakon što Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske potvrdi rezultate testiranja u svim klubovima.

Prvenstvo bi se trebalo nastaviti odigravanjem utakmica 27. kola koje su na rasporedu od 5. do 7. lipnja, a posljednje utakmice ove sezone trebale bi biti odigrane 25. srpnja. Kako je i ranije potvrđeno, sve utakmice bit će odigrane bez prisutnosti gledatelja.

Bijelo-plavi sezonu nastavljaju, prije svega, utakmicom polufinala Kupa protiv Rijeke 30. svibnja, a prvi ligaški susret odigrat će u Kranjčevićevoj, 7. lipnja protiv Lokomotive.

Raspored ligaških utakmica NK Osijek do kraja sezone

27. kolo, 7. lipnja (nedjelja)
Lokomotiva - Osijek

28. kolo, 13. lipnja (subota)
Slaven - Osijek

29. kolo, 17. lipnja (srijeda)
Osijek
- Gorica

30. kolo, 20. lipnja (subota)
Inter - Osijek

31. kolo, 27. lipnja (subota)
Dinamo - Osijek

32. kolo, 1. srpnja (srijeda)
Osijek
- Rijeka

33. kolo, 5. srpnja (nedjelja)
Hajduk - Osijek

34. kolo, 11. srpnja (subota)
Osijek
- Istra

35. kolo, 18. srpnja (subota)
Varaždin - Osijek

36. kolo, 25. srpnja (subota)
Osijek
- Lokomotiva