Novu emisiju možete pogledati na klupskom YouTube kanalu u subotu od 20 sati uz naglasak na polufinale Kupa Hrvatske.

Pred vama je, poštovani navijači i simpatizeri Nogometnog kluba Osijek, još jedno izdanje Bijelo-plavog jedanaesterca. U epizodi koju možete pogledati u subotu od 20 sati na našem YouTube kanalu i na klupskim društvenim mrežama središnje mjesto zauzima Kup Hrvatske. Logično je to s obzirom na činjenicu da će Bijelo-plavi 31. svibnja prvu službenu utakmicu u nastavku sezone odigrati baš u Kupu, protiv Rijeke na Rujevici. Prisjetit ćemo se, stoga, kako je izgledao put Osječana do poluzavršnice i svih golova koje su naši nogometaši postigli u dosadašnjem dijelu ovosezonskog natjecanja. Zabili su ih ukupno 13, a nisu primili niti jedan…

Osvojite Majstorovićev dres!

Pripremili smo i posebnu video Mihipediju u kojoj se Mario Mihić prisjetio svih dosadašnjih Osijekovih polufinala, budući da je svakome od njih, kao izvjestitelj, osobno svjedočio. Nadalje, iz sadržaja ove emisije izdvajamo neobjavljenu i zanimljivu igricu u kojoj su sudjelovali suigrači i veliki prijatelji Mirko Marić i Ante Majstorović. Donosimo i aktualnosti s Pampasa gdje se gradi novi stadion NK Osijek uz pripadajući kamp Škole nogometa. Neće ni ovaj puta izostati već uobičajeni nagradni natječaj, a sretnog dobitnika očekuje Majstorov potpisani dres s brojem šest.