NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kulešević: Imali smo dosta šansi

Nakon utakmice u Maksimiru

Kulešević: Imali smo dosta šansi

23.05.2020.

Trener Osijeka je istaknuo kako je provjera s prvakom svakako poslužila svrsi jer se igralo kvalitetno i u dobrom ritmu.

Kontrolni ogled Dinama i Osijeka u praznom Maksimiru ispunio je očekivanja, posebice u kontekstu činjenice da je to bila prva prava utakmica i jednima i drugima nakon duže stanke. Domaćin je pobijedio 2:1, no unatoč porazu možemo zaključiti kako su Osječani odigrali dobro i prema prikazanom su zaslužili bolji rezultat od poraza. Činjenica je da su gosti stvorili sasvim dovoljno šansi u oba poluvremena, ali ih je onemogućio odlični vratar domaćih Livaković.

Neke stvari još treba korigirati

Trener našeg prvoligaša Ivica Kulešević je nakon susreta istaknuo kako je bilo dosta dobrih stvari u igri njegove momčadi, ali i naglasio kako ni u jednom porazu ne može biti zadovoljan.

Prije svega, jako dobra provjera, baš onakva, kakva nam je trebala u tjednu prije polufinala Kupa. Slažem se s ocjenom da je utakmica bila vrlo zanimljiva, rekao bih i dosta kvalitetna nakon što ni jedni ni drugi nismo znali što možemo očekivati u ovim okolnostima koje su nas pratile u proteklom razdoblju. Bilo je dosta ritma i trke, stvorili smo i dosta prilika, pa smo mogli zabiti i više od jednog pogotka. Ne mogu ne primjetiti da nam je suparnik, kao i često do sada, praktički iz prvog ozbiljnijeg udarca postigao pogodak dok smo mi imali i bolje situacije, ali ih nismo iskoristili, doduše zahvaljujući i sjajnom Livakoviću. Što se tiče pojedinaca, pohvalio bih Silvu, u nastavku smo vidjeli dobrog Jugovića, dok je Špoljarić zabio i to je za napadača najvažnije. Imamo još neke stvari koje trebamo korigirati u igri, vjerujem da će do Rijeke sve biti kako želimo i planiramo. Moram na kraju reći da je baš čudno igrati u ovakvoj tišini, na potpuno praznom stadionu, ali se i na to moramo početi privikavati…

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 07.06.2020. 21:05

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti