Ne možeš s nama na tribine, ali možeš s nama na put!

Marketing NK Osijek pripremio je još jednu akciju za sve svoje navijače i članove Bijelo-plavog kluba. Zbog situacije koja nas je zadesila i zbog koje na utakmicama moramo ostati razdvojeni, potrudili smo se napraviti sve kako bismo ostali zajedno. 
U akciji mogu sudjelovati svi oni kojima srce kuca za Bijelo-plave, a sve što treba napraviti je biti kreativan i u komentaru Facebook objave (do četvrtka 28. svibnja) ostaviti poruku podrške za igrače i voljeni klub. Dužina poruke smije biti do najviše 100 znakova, a mi ćemo odabrati najbolje koje će nas bodriti na majicama na putu do Rijeke!

Poseban poklon i uspomena

Poruka dobivena od tebe, bit će nošena - za tebe! To znači da će najbolje poruke biti isprintane na majice koje će igrači nositi na putu do Rijeke, potpisati ih, a autori poruke, čije će ime također biti vidljivo na majicama, dobit će ove unikatne majice na poklon.

Iako razdvojeni, i dalje ćemo igrati - zajedno!