Predsjednik Meštrović najavljuje kako u NK Osijek neće gledati skrštenih ruku na ono što je učinjeno na Rujevici.

Veliko je razočaranje vladalo i među čelnicima i članovima Uprave NK Osijek po svršetku riječkog dvoboja. Ogorčenje na sudačke odluke nitko nije mogao suzdržati, a za sve je u taboru Bijelo-plavih to bila neprospavana noć na povratku s Kvarnera. Ništa se nije promijenilo ni idućeg dana, zapravo su Osječani sada još više kivni. Bitno je istaknuti da im punu podršku daju i brojni navijači i klupski simpatizeri, pa i nogometni zaljubljenici iz drugih krajeva Hrvatske i inozemstva koji se javljaju i šalju poruke, još uvijek u nevjerici na koji je način naš prvoligaš zaustavljen na putu prema finalu Kupa Hrvatske.

Borba za zaštitu svojih interesa

Predsjednik Ivan Meštrović je za sada tek ukratko cijelu situaciju prokomentirao riječima da će Osijek sagledati sve mogućnosti u zaštiti svojih interesa. Dodao je kako je u pitanju oskrvnuće svega što se pozitivno radilo i radi u osječkom Klubu kao i svega onoga u čemu NK Osijek pridonosi hrvatskom nogometu. Na kraju je i poručio „sigurno nećemo gledati skrštenih ruku na ovo što nam je napravljeno“.