Pratite iz minute u minutu najzanimljivije trenutke utakmice 28. kola HT Prve Lige u tekstualnom prijenosu.

SLAVEN BELUPO - OSIJEK 0:0

90' + 3 kraj utakmice i podjela bodova u Koprivnici u igri bez golova.

90' + 1 pokušaj Lulića nije ozbiljnija prijetnja Ivušiću.

89' sada je "požutio" i Jeffren.

88' javna opomena za Liklina.

87' Jeffren snažno puca iz daljine, pola metra iznad grede.

76' sada ulaze dvojica igrača i u gostujućim redovima. To su Beljo i Lopa, na klupu odlaze Mance i Kleinheisler.

74' dvostruka zamjena kod domaćina. Izašli su Brković i Krstanović, na terenu su Liklin i Šego.

71' prava prigoda za Osječane! Bočkaj je desnom nogom centrirao, Mance pucao glavom sa 7-8 metara, no po sredini vratiju iako se mora priznati da je Ježina još jednom jako dobro reagirao.

68' "požutio" je Lončar.

66' još bolji pokušaj Ndockyta, lopta je išla pod gredu, a Ježina se iskazao odličnom intervencijom.

66' udarac Kleinheislera, bilo je opasno, na kraju korner za Osijek.

59' igru napušta Mateus, ušao je Jeffren.

58' velika šansa za Slaven Belupo. Glavčić je na 8-9 metara od vratiju, sreća za goste što nije uspio pogoditi okvir vratiju iz vrlo obećavajuće situacije.

55' Mateusov dobar udarac uspješno zaustavlja Ivušić.

46' početak drugog dijela uz po jednu izmjenu kod Slaven Belupa i Osijeka. Ušao je Glavčić, u svlačionici je ostao Zirdum dok je kod Osječana Ndockyt zamijenio Grgića.

45' + 1 završeno je prvo poluvrijeme, bez pogodaka 0:0.

45' +1 javnu opomenu dobio je sada i Krstanović.

42' žuti karton dobio je Zirdum.

38' Lulić puca iz daljine, Ivušić je siguran.

37' Mance proigrava Marića u kaznenom prostoru, najbolji strijelac Lige se pokušava namjestiti na udarac, ali se u presudnom trenutku oskliznuo.

36' Bočkaj prijeti iz slobodnog udarca s gotovo 30 metara, lopta je završila pokraj lijeve vratnice.

33' velika prigoda za domaćina. Centrirao je Bogojević, lopta je preletjela Grgića i došla do Brkovića koji je u idealnoj situaciji, međutim, loptu je poslao visoko iznad grede.

26' nakon Bočkajeva ubačaja iz kornera glavom je pucao Lončar. Nije to bilo loše, no ipak ne i dovoljno precizno.

25' Talys je onemogućio Krstanovića koji je primio loptu u šesnaestercu.

24' izgledna šansa za Bijelo-plave! Bočkaj je u kaznenom prostoru, proigrao je Mance koji je na udarcu, ali nije baš dobro reagirao tako da je i Ježina pritom mogao odahnuti...

21' prva prava prigoda za Koprivničane. Lulić je slijeva centrirao, idealno na glavu Krstanoviću koji je neometan, ali ipak neprecizan s desetak metara.

19' sada je pokušao i Bogojević, udarcem lijevom nogom sa 17 metara, osječki vratar još jednom zaustavlja loptu.

18' Lulić je dobro pucao s više od 20 metara, nezgodna je to bila lopta za Ivušića koji je vrlo sigurno reagirao.

13' ozlijeđenog Mikulića zamijenio je Zirdum.

1' utakmica je počela i to odmah s velikim uzbuđenjem. Već u prvom napadu, u 19. sekundi, Mance je od Marića primio loptu na lijevoj strani, ušao u kazneni prostor i snažno pucao lijevom nogom. Ježinu je spasila greda!

Sudit će M. Zebec (Varaždin), a pomoćnici su mu B. Križarić (Čakovec) i M. Stolnik (Hrašćica). VAR suci su I. Bebek i R. Kezele (obojica iz Rijeke).

Kod Slaven Belupa nema kapetana Parackog, a trener Stipić odlučio se za postavu: Ježina, Božić, Soldo, Mikulić, Bogojević, Goda, Brković, Bačelić-Grgić, Lulić, Mateus i Krstanović. Pričuve su: Slukić, Zirdum, Međimorec, Glavčić, Čovo, Delić, Havelka, Šego, Liklin i Jeffren.

Prvi puta ove sezone zaigrat će Grgić koji je imao jako dugu stanku nakon operacije križnih ligamenata i nije odigrao službenu utakmicu još od svibnja prošle godine. Sastav Osijeka je: Ivušić, Lončar, Škorić, Majstorović, Grgić, Talys, Jugović, Kleinheisler, Bočkaj, Marić i Mance. Na klupi su: Malenica, Gutieri, Lopa, Caimacov, Ćosić, Mbakogu, Todoroski, Marin, Ndockyt i Beljo.

Osječani su u ovoj utakmici bez "požutjelih" Silve i Žapera, kažnjenog Grezde te još uvijek nedovoljno spremnih Pilja, Špoljarića i Šorše.

Srdačan pozdrav sa stadiona "Ivan Kušek Apaš" u Koprivnici!