Trener Osijeka je rekao kako je Dinamo novom titulom pokazao snagu, ali i da Bijelo-plavi vide svoju šansu.

Osječani seriju derbija započinju u Maksimiru. Idu „na noge“ državnom prvaku Dinamu koji je i matematički osigurao titulu, a subotnja utakmica počinje u 20 sati. „Čestitke Modrima na osvojenom naslovu, svakako su ga zaslužili s dvadesetak bodova prednosti u odnosu na momčadi koje se bore za pozicije od drugog do petog mjesta“, rekao je trener našeg prvoligaša Ivica Kulešević. Dodao je kako će, unatoč snazi i kvaliteti suparnika, Osijek svakako nastojati izgledati što bolje u Zagrebu, vjerujući kako je moguće izboriti povoljan rezultat. „To je za nas istovremeno i najlakša i najteža utakmica, a dolazi nam kao peta u gostima. Svaki je bod dragocjen i tako se moramo i postaviti na terenu. Igrali smo nešto više od mjesec dana pripremni susret protiv Dinama i izgledali dosta dobro, unatoč porazu. Nadam se ovaj puta boljem ishodu“, zaključio je šef stručnog stožera Bijelo-plavih. Šteta što u momčadi neće biti ozlijeđenog Žapera, a nedostajat će još Grezda i kartonirani Ndockyt.

Cijelu izjavu trenera pogledajte ovdje.