Iskusni veznjak Bijelo-plavih je odigrao dobru utakmicu, ali je dobio treći žuti karton i mora propustiti idući derbi.

Vedran Jugović se uspješno vratio u momčad Osijeka nakon što je zbog ozljede morao propustiti gostovanje u Zaprešiću. U Maksimiru je držao stabilnost u veznom redu i odigrao dobru utakmicu. „Bod u Maksimiru je uvijek dobar iako smo željeli osvojiti sva tri. Dali smo sve od sebe, a utakmica je mogla otići i na jednu i na drugu stranu. Dobro smo se suprostavili Dinamu, što nas veseli. I bod može biti jako važan u završnici, samo ga moramo potvrditi već u srijedu pobjedom nad Rijekom i onda će biti super. Imali smo puno tih ubačaja sa strane, nekih prilika i polušansi, nismo ih materijalizirali, ali smo stvarno prezentirali dobar nogomet. Nadam se će to biti bolje i učinkovitije u srijedu. Žao mi je zbog ozljede Laszla i žutog kartona koji sam dobio u samoj završnici, pa neću biti u sastavu u idućem derbiju. No, imamo dobar kadar i tko god se nađe u momčadi sigurno će dati maksimum da bismo osvojili nove bodove“, poručio je Jugović.

Cijelu izjavu nakon utakmice pogledajte ovdje.