Trener je zadovoljan igrom svoje momčadi jer se protivniku nije dopustilo da se razmaše, a bilo je i prilika za pobjedu.

Osijek je odigrao dobru utakmicu u Maksimiru u kojoj su bodovi podijeljeni, a lopta nijednom nije završila u mreži. Nije bilo puno prigoda, što ne znači da su izostale situacije u kojima se moglo nešto više učiniti, ali nije bilo nekog pojedinačnog bljeska koji bi odlučio pobjednika. Ivica Kulešević je za NK Osijek TV na kraju izjavio da mu je ostao dojam kako je njegova momčad bila opasnija i imala više obećavajućih situacija u kojima se moglo nešto više učiniti. „Ne možeš Dinamu doći bahato u goste i zaključiti da si neupitno očekivao pobjedu. Odigrali smo dobro, uz još malo više hrabrosti i preciznosti u završnici mogli smo i do preostala dva boda. Treba reći da nam je ovo bilo već peto gostovanje u šest posljednjih dvoboja i nijednom nismo poraženi. No, sve je više ozljeda i kartona, teško je zadržati širinu kadra, a svaki je bod itekako bitan. Nadam se da ćemo do kraja ostati u dobrom ritmu, a svaka je sljedeća utakmica – najvažnija“, zaključio je šef stručnog stožera našeg prvoligaša.

Cijelu izjavu pogledajte ovdje.