Blagajne Istok i Zapad na dan utakmice s Rijekom bit će otvorene u vremenu od 14 do 21 sat.

O većem zanimanju za predstojeći derbi između Osijeka i Rijeke (srijeda, 21,05 sati) svjedoče i redovi za ulaznice koji se tijekom ovoga utorka može vidjeti u Wilsonovoj ulici. Za sve one koji nisu dovoljno upućeni, ponovit ćemo kako godišnji pretplatnici Bijelo-plavih trebaju doći na stadion sa svojim godišnjim ulaznicama uz koje će dobiti i one jednokratne, za ovu utakmicu. Za njih je blagajna Istok u utorak otvorena do 18 sati, dok će na dan utakmice to biti u vremenu od 14 do 21 sat. U istom vremenskom razdoblju u srijedu će biti omogućena redovna prodaja na blagajnama Istok i Zapad, dok će blagajna Sjever za gostujuće navijače biti otvorena od 18 do 21 sat. Gledatelji se pozivaju da po svoje ulaznice dođu nešto ranije kako bi se izbjegla nepotrebna gužva uoči samog početka susreta.

Osim toga, bitno je istaknuti kako se na stadion i ovaj puta pušta 30% raspoloživog kapaciteta (bez Zapada gore) tako da i o tomu treba voditi računa. Kako je ograničen broj po sektorima na svim tribinama, neće moći svi dobiti ono mjesto koje inače imaju kao godišnji pretplatnici. To znači da će se nakon njihova ispunjavanja gledatelji usmjeravati ka sljedećem, najbližem sektoru ili na drugu tribinu.