Riječanin u osječkim redovima svojim je golom u 53. minuti domaćinu donio sva tri boda.

Dugo je Antonio Mance čekao na pogodak koji bi mu vratio ipak poljuljano samopouzdanje. I dočekao ga je u derbiju protiv Rijeke kojega je odlučio u 53. minuti. Riječanin u dresu Osijeka tako je ugradio svoj veliki doprinos ovoj važnoj pobjedi, uz veliko zalaganje i angažman. U prvom poluvremenu je pogodio vratnicu, imao je još neke šanse i cijelo vrijeme je bio velika prijetnja suparničkoj obrani. Na kraju ga je pohvalio i trener Kulešević, a i navijači su ga nagradili zasluženim pljeskom. „Hvala na čestitkama. Najvažnije da smo dobili utakmicu i nastavili našu borbu za drugo mjesto. Nikako nije lako kada napadač dugo ne postigne pogodak, napokon sam ga zabio i naravno da sam sretan zbog toga. Sigurno da je bilo lijepo igrati pred većim brojem gledatelja i dobro smo se osjećali u takvom navijačkom ambijentu. Čeka nas sada još jedna teška utakmica na kraju tjedna, no idemo dalje ka ostvarenju našeg cilja“, izjavio je Mance.

Cijelu izjavu možete pogledati ovdje.