Osijek i u trećem uzastopnom derbiju očekuje nastavak uspješne serije, a trener se i ovaj puta nada najboljem.

Krenuli su Osječani put Splita već u petak kako bi se nakon dužeg putovanja što brže i bolje regenerirali uoči trećeg uzastopnog derbija. Ivica Kulešević je prije ulaska u autobus izjavio kako nije lako igrati na Poljudu, bez obzira u kakvom je ritmu protivnik. „Hajduk je dobra momčad, ne zavaramo se time što su oni u maloj krizi. Idemo odigrati dobru utakmicu, dati sve od sebe, pa ćemo na kraju vidjeti gdje smo i što smo. Zadovoljan sam nakon Rijeke, treba to ponoviti i u Splitu“. Nažalost u momčadi neće biti jednog od stožernih igrača Škorića što je svakako hendikep. „Nijedan trener ne voli igrati bez svoga kapetana. Nama Mile puno znači, on je jako dobar igrač koji nam drži svlačionicu, ali koga nema bez njega se i može i mora. Nadam se da će ga netko drugi dobro zamijeniti, Lončar ili Gutieri, možda i obojica, morat će svakako biti na svome maksimumu. Jugović je u odličnoj formi i daje nam dodatnu stabilnost, on će sigurno biti u početnoj jedanaestorici“, napomenuo je šef stručnog stožera.

Ponovno bez Kleinheislera

Dodao je kako nikada nije lako gostovati kod Bijelih, ali i poručio kako Osječani imaju želje, volje, snage i moći izvući najviše iz nedjeljnog susreta. „Želimo odigrati čvrstu i hrabru utakmicu. Nećemo se braniti, nabijati lopte po moru i uzdati se u nekakvu sreću da bismo ga mogli zabiti u završnici susreta. Idemo odigrati najbolje što možemo, nadajući se najboljem“, zaključio je Kulešević. U momčadi ponovno neće biti neoporavljenog Kleinheislera, dok je Mance u srijedu zaradio ozljedu za koju vjerujemo da će biti sanirana do nedjelje.

Cijeli video možete pogledati ovdje.