I ovoga petka od 20 sati sigurno će biti zanimljivo svima koji će pogledati novu epizodu iz našeg popularnog serijala.

Vrijedna ekipa NK Osijek TV priprema još jedan Bijelo-plavi jedanaesterac. Emisija će biti emitirana u petak, 10. srpnja, od 20 sati na našem YouTube kanalu, a bit će ponovno uvrštena i u program HNTV-a. Što se sadržaja tiče, bit će zanimljivo vidjeti kako se u popularnom BEEP-u snalaze naši mladi nogometaši Robert Ćosić, Mihail Caimacov i Juraj Ljubić koji su prvi dio sezone odradili u momčadi Osijeka II, da bi se kasnije priključili prvotimcima. Vidjet ćemo i golove iz utakmica Osijeka II, dakako iz onog razdoblja prije pandemije korona virusa. Gledatelje očekuje i kraći reklamni prilog o novoj trgovini Bela sport u sklopu dvorane Gradski vrt gdje se, između ostaloga, mogu kupiti artikli našeg prvoligaša.

Darujemo dres Igora Silve

Sigurni smo da će pozornost privući i aktualnosti oko izgradnje novog stadiona na Pampasu na kojem se već puno toga vidi jer su radovi u punom tijeku. U ovo smo izdanje emisije uvrstili i kviz „Pogodi tko sam“ s našim iskusnim prvotimcima Dmytrom Lopom i Antom Majstorovićem. Također, rado ćemo se prisjetiti i svih naših pogodaka na domaćem terenu od početka sezone, a bitno je spomenuti kako ćemo nekome opet darivati i originalni dres NK Osijek. To će za ovu prigodu biti dres Igora Silve kojega su navijači na klupskom Facebooku izabrali za najboljeg igrača mjeseca lipnja.