Odlični vratar Osijeka ni u 18. prvenstvenoj utakmici ove sezone nije primio pogodak!

Ivica Ivušić ni u 18. prvenstvenoj utakmici ove sezone nije primio pogodak! Imao je nekoliko sigurnih intervencija kada su Puljani nešto pokušavali u protunapadima, no puno je zaposleniji bio protivnički čuvar mreže. „Osvojena su tri boda i to je najvažnije. Momčad je opet dobro reagirala jer je i ovo bila jako zahtjevna utakmica. Znamo kako ovakvi susreti znaju otići u krivom smjeru, ali smo bili pravi od prve minute i svaka čast suigračima“, poručio je Ivušić prije odlaska s travnjaka u svlačionicu.

Nastaviti u pravom ritmu

Sigurno je i za njega i za cijelu momčad Osijeka jako bitan trenutak bio pogodak Lope u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena koji je i psihološki puno značio domaćinu. „Gol je došao u pravom trenutku, zapravo nije mogao doći u boljem. Činjenica je da smo zasluženo osvojili tri boda i sada se moramo koncentrirati na ove preostale dvije, za život važne utakmice i nastaviti u pravom ritmu“, zaključio je odlični vratar Bijelo-plavih. 

Cijelu izjavu pogledajte ovdje.