Svi navijači koji će putovati na subotnju utakmicu trebaju se SMS porukom javiti našem direktoru stadiona Anti Poliću.

Pred nogometašima Osijeka je posljednje gostovanje u ovoj sezoni. Bijelo-plavi u subotu igraju s Varaždinom i ta im je utakmica sada najvažnija, budući da u preostala dva kola pada odluka tko će u kvalifikacije Lige prvaka. I među osječkim navijačima je, dakako, prisutno zanimanje za odlazak na ovaj prvenstveni dvoboj, pa se organiziraju i članovi Udruge „Kohorta“. Oni će organizirano krenuti put Varaždina, a ima i onih koji će putovati u vlastitom aranžmanu, osobnim automobilima.

Prijave do petka u 17 sati

Na sve se odnosi obavijest da se, glede ulaznica, trebaju javiti direktoru stadiona NK Osijek Anti Poliću, SMS-om na telefon 099 396 6418. U poruci je potrebno navesti svoje ime i prezime, datum rođenja i broj mobilnog telefona. Prijave se primaju do petka, zaključno u 17 sati, a ulaznice će navijače Bijelo-plavih čekati na gostujućoj navijačkoj tribini varaždinskog stadiona, sat vremena uoči početka susreta. Bitno je napomenuti da za fanove Bijelo-plavih ne postoji druga mogućnost ulaska na tribine, osim spomenute evidencije i popisa koji će NK Osijek dostaviti domaćinu.