Na posljednji trening naših navijača došlo je nekoliko stotina navijača koji su glasno izrazili svoju potporu igračima.

Na treningu Bijelo-plavih u petak navečer činilo se kao da se igra neka utakmica. Podršku Bijelo-plavima uoči subotnjeg, iznimno značajnog ogleda s Lokomotivom došli su dati vjerni navijači kojih, nažalost, zbog poznatih razloga večeras neće biti na tribinama. Okupilo ih se nekoliko stotina, prvo u Wilsonovoj ulici, a potom im je dopušten ulazak na stadion gdje su sa sredine Istoka glasno i jedinstveno podržali naše igrače koji su odrađivali posljednje aktivnosti uoči nadolazećeg dvoboja. Priređena je i bakljada kada su se dečki pojavili na terenu, a na ogradi istočne tribine (p)ostavljen je i veliki transparent koji će tamo ostati i tijekom samog susreta.

Igrači se zahvalili na potpori

Ono što posebno veseli je spoznaja da su došli i mladi i stari, kako se to obično kaže od 7 do 77 godina, što iznova svjedoči kako NK Osijek ima svoju vjernu i sve širu navijačku bazu. Osjetila se itekako ta neupitna emocija i pripadnost svom gradu i voljenom klubu, pa su se fotografije i video snimci iz Gradskog vrta brzo proširili društvenim mrežama. Svima nam je krivo što Kohorta i svi ostali neće imati mogućnost biti na svojim mjestima kao dosad neizostavna kulisa svake utakmice. No, kapetan Škorić i njegovi suigrači su se i sinoć dužim pljeskom s travnjaka zahvalili svojim fanovima i sigurno će učiniti sve da bi ih razveselili i ovom prilikom.