NK Osijek će, čim se pojave konkretnije informacije iz HNS-a, izabrati opciju koja će biti najpovoljnija za naše pretplatnike.

U Nogometnom klubu Osijek sve se aktivnosti usmjeravaju ka idućoj sezoni. U tom smislu intenzivno se razmišlja i o prodaji godišnjih ulaznica za novu natjecateljsku godinu. Uslijed situacije s pandemijom koronavirusa te uz i nadalje važeću odluku HNS-a oko zabrane dolaska navijača na tribine, vrlo je teško nešto konkretnije poduzeti i organizirati.

Stoga do daljnjega neće biti prodaje godišnjih ulaznica za naše pretplatnike, nego ćemo pratiti razvoj situacije, odnosno obavijesti iz Hrvatskog nogometnog saveza i Stožera civilne zaštite. Čim bude konkretnijih informacija, odredit ćemo se za opciju koja će biti najpovoljnija za naše vjerne navijače.

Što se, pak, tiče europskih utakmica, UEFA je već donijela odluku da će se, barem u uvodnom dijelu sezone, na svim stadionima igrati bez publike.