Treninzi ponovno utorkom i četvrtkom

Otvorena škola Nogometnog kluba Osijek kreće u novu sezonu. Prvo okupljanje djece rođene od 2010. do 2015. godine zakazano je danas, 4. kolovoza, u 19 sati na stadionu Gradski vrt. Treninzi će se, kao i do sada, održavati utorkom i četvrtkom u isto vrijeme, a ulazak na stadion moguć je u Wilsonovoj ulici, kod igrališta s umjetnom travom. Molimo sve roditelje da djecu dovedu na vrijeme, kako bi trening započeo u zakazanom terminu te da poštuju sigurnost u prometu kao i susjede u Wilsonovoj ulici. Godišnja članarina ostaje 200 kuna po dijetetu, a roditelji će dolaskom na stadion više informacija o svemu dobiti od koordinatora Otvorene škole Dražena Vidovića. Zahvaljujemo se na razumijevanju i vidimo se u Gradskom vrtu!