Iskusni Jugović je za NK Osijek do sada odigrao 136 utakmica i postigao 9 golova.

Ima još jednog slavljenika u našim redovima i to posljednjeg dana srpanja. Upravo je 31.7.1989. rođen Vedran Jugović kojemu je danas 31. rođendan. Nogometni klub Osijek želi mu sve najbolje, uz još puno zadovoljstva, lijepih trenutaka na terenu u dresu Bijelo-plavih, dakako i puno sreće izvan zelenog terena. Često je trener Ivica Kulešević isticao koliko mu Jugo znači svojim igračkim kvalitetama i iskustvom, a nadamo se da će ga u novoj sezoni zaobići ozljede s kojima se dosta mučio proteklih mjeseci.

Debitirao prije 12 godina

Do sada je u HNL-u odradio deset natjecateljskih godina, od kojih šest u Gradskom vrtu. Pritom je skupio 136 nastupa (114 u borbi za bodove, 17 u Kupu Hrvatske i 5 u Europi), uz 9 postignutih golova (7+1+1). Svoju prvu utakmicu za NK Osijek Jugović je odigrao 3. kolovoza 2008. kada je na našem stadionu gostovala Cibalia, a trener je bio Ilija Lončarević. Bio je među onim osječkim nogometašima koje je Klub, uslijed ondašnje financijske neimaštine, morao transferirati, pa je četiri sezone odradio u Rijeci iz koje se otisnuo u daleku Južnu Koreju. Tamo se zadržao više od tri godine, da bi se prošloga ljeta ponovno vratio u svoj matični klub.