Mance je u Osijek stigao u ljeto prošle godine i u dosadašnjih 35 nastupa je postigao 11 golova.

Svoj 25. rođendan ovoga petka, 7. kolovoza, slavi naš napadač Antono Mance. Dakako da mu NK Osijek ovom prigodom želi sve najbolje u nastavku karijere i na svim drugim razinama. Ovaj je rođeni Riječanin u Gradski vrt stigao u ljeto prošle godine i do sada je zabilježio 35 nastupa, postigavši pritom 11 pogodaka. U državnom prvenstvu je sedam puta pogađao suparničku mrežu dok je četiri gola pridodao u Kupu Hrvatske, pa je drugi klupski strijelac iza nedostižnog Mirka Marića.

Zabio u osječkom debiju

U Osijek je došao u najvećem ulaznom transferu Bijelo-plavih iz redova slovačkog Trenčina koji ga je jednu polusezonu posudio francuskom Nantesu. Prethodno je bio u momčadi slovenskih Domžala dok je prva iskustva u HNL-u skupljao u pulskoj Istri 1961. U svom je debiju za Osječane bio i strijelac na domaćoj utakmici protiv Slaven Belupa u 1. kolu sezone koja je završila prije desetak dana. Želimo mu puno sretnih trenutaka na terenu i u idućem razdoblju.