Pratite iz minute u minutu najzanimljivije trenutke pripremne utakmice protiv Puskas Akademije. Susret počinje u 18 sati na Pancho Areni u Felcsutu.

PUSKAS AKADEMIA - OSIJEK 3:1

90' + 2 utakmica je završena pobjedom mađarskog prvoligaša kojemu, baš kao i našim Bijelo-plavima, želimo puno uspjeha u novoj sezoni, posebice na međunarodnoj sceni.

90' + 1 još jedna prigoda za Puskas Akademiju, no Vanecek ne uspjeva iz blizine doći do pogotka.

90' "požutio" je i Deutsch.

84' žuti karton za Ljubića.

83' na klupu odlazi Rumunj Baluta, na terenu je Urblik.

79' izlaze Jugović, Talys i Pilj, ušli su Lončar, Todoroski i Grgić.

77' Baluta je s bijele točke vrlo precizno poslao loptu u lijevi kut u koji je krenuo i naš vratar, no ostao je kratak.

77' 3:1 - BALUTA (11m)

77' kazneni udarac za domaćina nakon što je Majstorovića lopta pogodila u ruku ispred vratara Ivušića.

67' javna opomena za Lopu.

66' na klupu odlazi Žaper, u igri je Ljubić.

65' Žaper nije loše pucao, ipak lopta ne ide u okvir vratiju.

64' "požutio" je Komaromi.

62' izlazi Špoljarić, ušao je Lopa.

60' Vanecek je ispred Ivušića koji je pravovremen u istrčavanju.

57' Kiss je u dobroj situaciji, udarac je bio zamalo neprecizan.

54' Mađari su još jednom došli u vodstvo. Loptu je u šesnaestercu gostiju prihvatio Plsek, imao je dovoljno vremena pucati iz okreta što je učinio vrlo spretno i s nekih 15 metara uspio matirati Ivušića.

54' 2:1 - PLSEK

50' žuti karton dobio je Silva.

46' počeo je drugi dio susreta. Jedna je izmjena u osječkom sastavu: Grezdu je zamijenio Beljo. Tri izmjene obavio je i trener Puskas Akademije Hornyak. Na terenu su Kiss, Plsek i Komaromi umjesto Kneževića, Slagveera i Weslena.

45' + 1 završeno je prvo poluvrijeme neriješenim rezultatom 1:1.

42' Pilj je u neobičnoj situaciji za njega, lopta mu je došla na glavu gotovo na rubu šesnaesterca, nije baš ni mogao opasnije priprijetiti domaćem vrataru.

37' Osijek je brzo stigao do izjednačenja. Grezda je dobio jedan duel s Hadzsievom i onda idealno proigrao Špoljarića koji je ostao sam ispred Totha u kaznenom prostoru, mirno ga prevario driblingom i onda s pet metara poslao loptu u praznu mrežu.

37' 1:1 - ŠPOLJARIĆ

34' Baluta je pucao, lopta odlazi iznad grede.

30' domaćin dolazi u vodstvo. Slagveer je dobro centrirao s desne strane, a bivši igrač Osijeka Josip Knežević je na pravom mjestu te svojom "ljevicom" pogađa mrežu s nekih 11 metara.

30' 1:0 - KNEŽEVIĆ

19' još jedna javna opomena, ovaj puta za Hadzsieva.

15' žuti karton dobio je Spandler koji je prekršajem s leđa zaustavio Grezdu u prodoru.

10' prvi je udarac uputio domaći napadač Slagveer i to s 15 metara. Nije bio dovoljno precizan.

1' susret je upravo počeo.

Utakmicu će voditi: Tamas Apko (Budimpešta)

Evo i sastava domaćina: Toth, Nagy, Hadzsiev, Meissner, Deutsch, Spandler, Baluta, Knežević, Slagveer, Weslen i Vanecek. Na klupi su: Kiss, Nunes, Kiss, Urblik, Plsek, Szolnoki i Komaromi.

U "generalci" uoči skorašnjeg početka državnog prvenstva za Osječane će igrati: Ivušić, Silva, Škorić, Majstorović, Talys, Žaper, Jugović, Pilj, Ndockyt, Špoljarić i Grezda. Na klupi su: Malenica, Gutieri, Kamenar, Lopa, Mišković, Caimacov, Lončar, Grgić, Ćosić, Ljubić, Todoroski, Marin i Beljo.

Još jedan pozdrav s Pancho Arene gdje će igrati Puskas Akademija i Osijek, sudionici predstojećih kvalifikacija Europske lige.